За професійними музичними інструментами - в магазин YAMAHA!

Як зробити сучасне озвучування кафе, караоке бару, ресторану чи кінотеатру? Де дістати дійсно якісні музичні інструменти? Ці питання хвилюють сьогодні тих, хто всерйоз стикається з вибором професійного музичного устаткування. Адже кожний господар має на меті створити комфорт у своєму закладі, налитий приємно прозорим звуком.

Якщо ви в пошуках інформації щодо професійного озвучення чи придбання музичних інструментів, ми впевнені, ви на правильному шляху, який приведе вас до професійного музичного магазину YAMAHA в Херсоні, що знаходиться в ТРЦ «Фабрика» (1 черга, вул. Залаегерсег 18).

Музичний магазин YAMAHA працює на півдні України з 2012 року. За цей час наша команда професіоналів отримала довіру понад 40 тисяч клієнтів. Такої довіри ми досягли завдяки індивідуальному підходу до кожного клієнта, розумній ціновій політиці, широкому асортименту товарів і послуг, які пропонує наш магазин, і відмінному сервісу.

Ми представники більш ніж 20 дистриб’юторських компаній України в музичній галузі. Це підтверджують сертифікати наших партнерів.

Музичний магазин YAMAHA завжди дбає про якість продукції й обслуговування клієнтів, адже ми працюємо для вас! Як підтвердження цих слів – наші послуги, які покликані допомогти вам у музичній діяльності й уникнути проблем будь-якого характеру. Наш вибір інструментів та високий сервіс вразить всіх клієнтів: як професійних музикантів, так й аматорів, учнів музичних закладів тощо. Також ми задовольнимо потреби щодо встановлення систем сучасного озвучення як для великих клубів, так і для компактних барів, як для професійних студій звукозапису, так і домашніх студій.

Завітайте до нас! Ми проконсультуємо вас у будь-який час.

Чекаємо вас щоденно за адресою: Херсон, вулиця Залаегерсег 18, ТРЦ «Фабрика», 1 черга. Телефонуйте нам за номерами:

+38 (095) 075-41-42 – магазин Yamaha (кожного дня з 10:00 – 21:00)

+38 (095) 767-27-75 – директор Мурашов Олександр (цілодобово)

+38 (050) 515-23-73 – проектування, монтаж та обслуговування Максим Шадрін.

Музичний магазин YAMAHA допоможе вам обрати інструмент і систему сучасного озвучування, які найбільше відповідатимуть вашим потребам та можливостям.